Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (90 entries)

en: Donate to support Duplicate Post
nl: Doneer om Duplicate Post te ondersteunen

en: Copy &#8220;%s&#8221; to a new draft
nl: Kopieer &#8220;%s&#8221; naar nieuw concept

en: Clone &#8220;%s&#8221;
nl: Kloon &#8220;%s&#8221;

en: Delete reference to original item: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
nl: Verwijder referentie naar originele item: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

note: translators: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
nl: Origineel: %s

en: Delete reference to original item: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
nl: Verwijder referentie naar originele item: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Original item
nl: Originele item

en: Accessibility of the user interface has been improved
nl: Toegankelijkheid van de gebruikersinterface is verbeterd

en: New options to show the original in the post list or in the edit screen!
nl: Nieuwe opties om het origineel in de berichtenlijst of in het bewerkingsscherm weer te geven!

en: After the title in the Post list
nl: Na de titel in de Berichtenlijst

en: you'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
nl: je kunt ook de referentie naar het originele item verwijderen met een selectievakje in Snel bewerken

en: In a column in the Post list
nl: In een kolom in de Berichtenlijst

en: you'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
nl: je kunt ook de referentie naar het originele item verwijderen met een selectievakje

en: In a metabox in the Edit screen [Classic editor]
nl: In een metabox in het Bewerken scherm [Klassieke editor]

en: Show original item:
nl: Toon originele item:

en: You can also use the template tag duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ). You can find more info about this on the <a href="%s">developer&apos;s guide for Duplicate Post</a>
nl: Je kunt ook de template tag duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ) gebruiken. Je vind meer info hierover in de <a href="%s">ontwikkelaarsgids voor Duplicate Post</a>

en: Settings sections
nl: Instellingen secties

en: Support forum for Duplicate Post
nl: Ondersteuningsforum voor Duplicate Post

en: Translate Duplicate Post
nl: Vertaal Duplicate Post

en: Documentation for Duplicate Post
nl: Documentatie voor Duplicate Post

en: Support the plugin by making a donation or becoming a patron!
nl: Ondersteun de plugin door een donatie te doen of patron te worden!

en: Settings for Duplicate Post
nl: Instellingen voor Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld van &#8220;%s&#8221;

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: now works on Edit screen too - check this option to use with Gutenberg enabled
nl: werkt nu ook op het Bewerk scherm - zet deze optie aan om te werken met Gutenberg

en: What's new in Duplicate Post version %s:
nl: Wat is er nieuw in Duplicate Post versie %s:

en: Check out the documentation
nl: Bekijk de documentatie

en: Current user is not allowed to copy posts.
nl: De huidige gebruiker heeft geen toestemming om berichten te kopiëren.

en: Serving the WordPress community since November 2007.
nl: Dient de WordPress community sinds november 2007.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
nl: waarschijnlijk wil je dit uit hebben staan, tenzij je hele specifieke vereisten hebt

en: Show update notice
nl: Toon updatebericht

en: Author
nl: Auteur

en: Bulk Actions
nl: Bulk acties

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
nl: Je kunt * gebruiken om nul of meerdere alfanumerieke karakters of liggende streepjes te matchen: bv. veld*

en: Please <a href="%s">review the settings</a> to make sure it works as you expect.
nl: Loop <a href="%s">de instellingen na</a> om te kijken of alles werkt zoals verwacht.

en: %s item copied. | %s items copied.
nl[0]: %s item gekopieerd.
nl[1]: %s items gekopieerd.

en: Show/hide private taxonomies
nl: Toon/verberg privé taxonomieën

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors
nl: Wachtwoorden en de inhoud van met een wachtwoord beveiligde berichten kunnen zichtbaar worden voor ongewenste gebruikers en bezoekers

en: except pingbacks and trackbacks
nl: behalve pingbacks en trackbacks

en: Permissions
nl: Rechten

en: What to copy
nl: Wat te kopiëren

en: Increase menu order by
nl: Verhoog menuvolgorde met

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Content
nl: Inhoud

en: Post/page elements to copy
nl: Bericht/pagina-elementen om te kopiëren

en: Comments
nl: Reacties

en: Children
nl: Onderliggend

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Title
nl: Titel

en: Date
nl: Datum

en: Select the post types you want the plugin to be enabled
nl: Selecteer de post types waarvoor je de plugin wilt gebruiken

en: Display
nl: Toon

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
nl: Voeg dit nummer toe aan de originele menuvolgorde (leeg of 0 om waarde te behouden)

en: Dismiss this notice.
nl: Verberg dit bericht.

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
nl: Kopieeropties voor dit berichttype zijn niet aangezet op de opties pagina

en: Enable for these post types
nl: Aanzetten voor deze berichttypes

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements
nl: Of de links worden weergegeven voor aangepaste berichttypen die door thema's of plugins zijn geregistreerd, hangt af van het gebruik van de standaard WordPress UI elementen

en: Duplicate Post Options
nl: Duplicate Post instellingen

en: Clone
nl: Kopieer

en: Do not copy these fields
nl: Kopieer deze velden niet

en: Do not copy these taxonomies
nl: Kopieer deze taxonomieën niet

en: Donate
nl: Doneer

en: Edit screen
nl: Bewerk scherm

en: New Draft
nl: Nieuw concept

en: Save Changes
nl: Opslaan

en: Settings
nl: Instellingen

en: Title prefix
nl: Titel voorvoegsel

en: Title suffix
nl: Titel achtervoegsel

en: Translate
nl: Vertaal

en: Warning: users will be able to copy all posts, even those of other users
nl: Waarschuwing: gebruikers zullen alle berichten kunnen kopiëren, zelfs die van andere gebruikers

note: Author URI of the plugin
en: https://lopo.it
nl: http://lopo.it

en: Copy to a new draft
nl: Kopieer naar nieuw concept

en: No post to duplicate has been supplied!
nl: Geen bericht opgegeven om te kopiëren!

en: Copy creation failed, could not find original:
nl: Kopiëren mislukt, kon origineel niet vinden:

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied
nl: Komma-gescheiden lijst van meta velden die niet gekopieerd moeten worden

en: Select the taxonomies you don't want to be copied
nl: Selecteer de taxonomieën die je niet gekopieerd wilt hebben

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
nl: Voorvoegsel dat voor de titel wordt toegevoegd, bv. "Kopie van" (leeg voor geen voorvoegsel)

en: Roles allowed to copy
nl: Rollen die mogen kopiëren

en: Post list
nl: Berichtenlijst

en: Show links in
nl: Toon links in

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
nl: Achtervoegsel dat achter de titel wordt toegevoegd, bv. "(kopie)" (leeg voor geen achtervoegsel)

note: Description of the plugin
en: Clone posts and pages.
nl: Kopieer berichten en pagina's.

en: Admin bar
nl: Toolbar
